Rekruci

Nowych graczy prosimy tutaj żeby złożyli podanie i dołączyć do naszego klanu

Rekruci

Postprzez mrVolt_PL » Cz, 1 marca 2012, 07:05

W tym temacie zapraszam chetnych do dołączenia do naszego klanu. Piszczie wg schematu:
nick:.........
ilość walk:...........
ulubiony czołg(junior, medium,czempion,absolutny):..........
ile czasu poświecasz na gre:..........
czemu chcesz do nas dołączyć:..........
JA TU TYLKO SPRZĄTAM:D

Bo fantazja jest od tego
by bawić sie na CAŁEGO

Obrazek
Obrazek
Obrazek
mrVolt_PL
Założyciel

Postprzez » Cz, 1 marca 2012, 07:05

Re: Rekruci

Postprzez Shmuggler » Cz, 1 marca 2012, 07:51

nick:Shmuggler
ilość walk: 1 047
ulubiony czołg:
-junior: B1
-średni: ARL 44
-czempion: AMX 13 90
ile czasu poświecasz na grę: prawie codziennie od 20 do 24. W weekendy różnie.
czemu chcesz do nas dołączyć: Miałem okazję kilka razy z wami grać i bardzo mi się podoba wasz styl gry oraz wydaję mi się, że jesteście dorośli/doświadczeni. Tad mnie się pytał czy nie chcę założyć z wami klanu, ale z racji, że miałem złożone podanie do innego klanu i zostałem przyjęty odmówiłem. Opuściłem tamten klan, ponieważ posiadali oni wysokie tiery i niestety wspólna gra z nimi była prawie nie możliwa, a granie solo nie interesuję mnie.

Pozdrawiam
Shmuggler
Shmuggler

Postprzez LongLongKoboy » Pn, 5 marca 2012, 20:57

nick: LongLongKoboy/IDiiL
ilość walk:406 (Dopiero zaczynam nowym kontem)
ulubiony czołg(junior, medium,czempion,absolutny): Junior - Marder II, Medium - Kw3, Czempion -AMX 13 90
ile czasu poświecasz na gre: Roznie, zalezy od rozlozenia dnia i ewentualnej choroby co czesto sie zdarza. No i oczywiscie egzaminow w szkole i na prawie jazdy.
czemu chcesz do nas dołączyć: Chce dolaczyc ponieważ pare dni wczesniej dolaczylem do clanu o skrocie NFZ ale dowodca sie ostatnio nie pojawia i ogolnie rzecz biorac tylko ja sie nim zajmuje i probuje cos robic w tym kierunku. Niestety nie mam przywilejow do przyjmowania ludzi i nie ma sensu, zebym robil treningu 3 osob.Postanowilem zmienic klan i mam nadzieje, ze mnie poprzecie.

Dzieki i pozdrawiam.
LongLongKoboy
LongLongKoboy

Postprzez afgan 80 » Pn, 5 marca 2012, 21:48

nick:afgan80
ilość walk:1053
ulubiony czołg(junior, medium,czempion,absolutny):junior; T-28, medium; KW,
ile czasu poświecasz na gre; codziennie ok 5-7 h. zalezy od dnia;)
czemu chcesz do nas dołączyć: chce dolaczyc poniewaz bardziej interesuja mnie potyczki w grupie niz solo ostatnio mialem okazje dolaczyc do kampanii Tada i bardzo milo mi sie gralo z wami w obecnym klanie mam mozliwosc grac tylko z jedna osoba na plutonie jest spoko ale na dluzsza mete sie tak nie da. licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prosby;)

pozdrawiam afgan80
afgan 80

Postprzez Neste » Pn, 12 marca 2012, 13:29

[/code]nick: Neste18
ilość walk: Prawie 1800
ulubiony czołg(junior, medium,czempion,absolutny):
Junior: T-28
Medium: KW-3
Czempion: Tiger
ile czasu poświecasz na grę: A to jest różnie w weekendy praktycznie jestem ciągle. A tak na tygodniu to 6-7h
czemu chcesz do nas dołączyć: Ponieważ w tym klanie co bylem jest w ogóle nie zgrany jak graliśmy kompanie to każdy robił co chciał. A jak grałem z kilkoma osobami od was z klanu to naprawdę aż milo się gra ;)
Neste

Postprzez Shred » Pn, 12 marca 2012, 18:35

nick: Shreed
ilość walk: 526 LINK DO PROFILU

ulubiony czołg(junior, medium,czempion,absolutny):
Obrazek

ile czasu poświecasz na gre: 2-3 Godziny dziennie

czemu chcesz do nas dołączyć: Bo choć czasem nie ogarniam i Tad się złości staram się jak mogę. Ale przedewszytskim gra z wami sprawia mi przyjemność a chyba o to tutaj tak naprawde chodzi
Shred

Postprzez _TUTTUR_ » So, 7 kwietnia 2012, 13:00

nick (w grze):TUTTUR
ilość walk:637
ulubiony czołg :junior:PzkPfw III medium:Vk3601 (H)
ile czasu poświecasz na gre:2-3 godziny dziennie.Zależy od dnia.
czemu chcesz do nas dołączyć:Dużo z wami grałem,znam połowe członków waszego clanu i podoba mi się atmosferka grania. Wszystko na +. :)
_TUTTUR_

Postprzez Spectre115 » Pt, 8 czerwca 2012, 20:54

nick: Spectre115
ilość walk :2 433
junior : Po nowym patchu przestałam grać bo mojej B2 nikt nie chce :(
medium: beznadziejne KW2 (wolałam KW3)
czempion: Na tą chwilę Type 59, bo na is3 mnie nie stać a KT nie jest wymaksowany
absolutny: nie gram
ile czasu poświęcasz na grę: Zależy od dnia. Czasami tylko zgaszę gwiazdki a czasami ponad 6 godzin gram :)
czemu chcesz do nas dołączyć: Ponieważ dosyć długo was znam i lubię z wami grać :)
Spectre115

Postprzez KAM12199 » Pn, 30 lipca 2012, 05:35

Nick: KAM12199
Ilość walk: 2456
Ulubiony czołg:
- Junior, T46 (elitarny}
- Medium, M36 Slugger
- Czempion, IS
Ile czasu poświęcam na grę: To zależy od dnia
- Wakacje lub ferie i przerwy świąteczne około 5-6 h.
- Sobota i Niedziela około 3-4 h.
- Dni "robocze" około 1-3 h.
- Gdy jestem chory (rzadko niestety :cry:) około 4-6 h.
Czemu chce do was dołączyć: Szukałem klanu który zna się na historii i wie że nasi dziadowie wylewali krew za nasz kraj. A dziś przez niektórych noobów jak na bitwie jest "siema pl" To cały świat wie że przyszły (przepraszam za to słowo, ale niestety tak się stało) debile z Polski. Chciałbym to zmienić i żeby honor był widoczny na bitwie, a nie w kampieniu za domem 2 metry od bazy czołgiem ciężkim lub wyjeżdżanie artą na środek pola bitwy. :)
KAM12199

Postprzez Beerdrinkeerr » Cz, 9 sierpnia 2012, 19:23

Nick: Beerdrinkeer
Ilość walk: 4300
Ulubiony czołg:
- Junior - nie mam
- Medium, posiadam tylko vk 3600
- Czempion, IS3
moja specjalność to artyleria, wymaksowany grill i gw panther po około 700 bitew na każdym
Ile czasu poświęcam na grę: 3-4 h.
Jesteście aktywną i ogarnięta drużyną, najlepszy dowodzący jakiego spotkałem na Wocie
Beerdrinkeerr

Postprzez » Cz, 9 sierpnia 2012, 19:23

Następna strona

Powrót do Rekrutacja